יום ד', כג’ בסיון תשע”ט
דף הבית דבר המנהלת תמונות מחיי ביה"ס חדר מורים יצירת קשר
 
מצורפים הטפסים ונהלי הרישום לבית הספר.
נבחר שם חדש לבית הספר: "נוף אדום".
ביום ראשון ה-19.1.27 התקיים בבי"ס "מעלה שחרות" יום שיא מדעים לילדי היסודי. 450 תלמידים נהנו משלל פעילויות, הדרכות, הפעלות ויצירות, כולן על טהרת המדע. המדריכים של יום זה היו חניכי המכינה הקדם צבאית באר אורה ומדריכי ה"מנהיגות המדעית".
בנות נבחרת הקטרגל של כיתות ג' ,ד', ה', ו' זכתה במקום הראשון בתחרות לבתי ספר. התחרות התקיימה היום, יום שלישי, ה-6.11.18 באילת. כל הכבוד לנבחרת ולמאמן ליאור.
מצורפים חוזר תשלומי הורים לשנת הלימודים תשע"ט וטופס בקשה למלגת לימודים.
מצורפות רשימות לכיתות א'-ג' וד'-ו'. שימו לב בחלק מהשכבות יש רשימות נפרדות או פריטים שונים, בכיתות השונות.
בשבוע שעבר התקיים אירוע סיכום שנה של תכנית קרב בתחומי אומנות ורובטיקה. הנושא של הכנס היה משחקי ילדות לרגל 70 שנה למדינה. תלמידי כיתות ג'-ו' בהנחייתם של שלומי, רביב, שרון, איריס ודודו הכינו מיצג מקסים שכלל משחק שש בש ענק, משחקי שכונה ותנועות נוער.
בנות נבחרת הכדורשת בהדרכתו של המורה שלנו לחנ"ג, ליאור, זכו במקום הראשון באליפות כדורשת בנות לבתי הספר באילת. הבנות ניצחו בגמר את נבחרת בית ספר גלים, בתוצאה של 10-8.
החלה עונת הביקורים של ילדי הגנים בבית הספר. תכנית המעברים שלנו כוללת שני ביקורים , אחת לפעילות בספרייה והשנייה ביקור בכיתות א'. תלמידי בית הספר מקבלים את פני אחיהם הצעירים בהתרגשות .
נציגי כיתות ד'-ו' , בהדרכתו של ליאור המורה שלנו לחנ"ג, השתתפו בתחרות אתלטיקה אזורית אילת -אילות. תלמידי בית הספר ייצגו אותנו בכבוד, הפגינו רוח ספורטיבית וזיכו את בית הספר ב-13 מדליות.נבחרת הכדורגל של כיתות ד'- ו' זכתה במקום שני בתחרות בתי ספר אילת אילות. נור עוואד, בת ה10 השתתפה לראשונה באליפות ישראל בשחייה כשהיא מתחרה בבנות בגילאי 11 וזכתה במקום ראשון למרחק 50 מ' בסגנון חתירה, קבעה שיא אישי מרשים של 36.64 שנ' ומקמה את עצמה במקום ה12 בארץ.
ביום א' ה-18.2, ציינו את יום המשפחה בבית הספר. היום נפתח בטקס בהנחיית תלמידי כיתה ג' ומקהלות בית הספר. בהמשך הילדים נהנו מארוחת בוקר כיתתית, שארגנו רכזת החינוך החברתי ורכזת החינוך הבלתי פורמאלי. תלמידי כיתות ג'-ו' נהנו ממגוון סדנאות בהנחיית מורים , הורים ונציגי תנועות הנוער.
תלמידי כיתות ג' חקרו בעיות בישובים והעלו פתרונות לבעיות שזיהו. הלמידה התבצעה בסגנון של למידה מבוססת בעיות - PBL. התוצרים שיצרו הדגימו את הפתרונות שמצאו. נציגי כיתה ו' והורים מתנדבים סייעו במלאכה.
יועצות מייעצות
תגובות: -1  צפיות: -1
ביום הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, נזכור גם את בוגרי בית ספרינו שהלכו לעולמם במסגרת שרותם הצבאי.
ארכיון חדשות
אתרי שכבות
תחומי דעת
חדשות
אלבום תמונות
מועצת התלמידים
מועצה ירוקה
מפתח הלב
חינוך לבריאות
תכנית לימודים בית ספרית