יום ש', כ’ בתשרי תשע”ז
דף הבית דבר המנהלת תמונות מחיי ביה"ס חדר מורים יצירת קשר
 
השנה חוגגת תנועת המחנות העולים 90 שנה לפועלה! אנו מציינים זאת במחנה האזורי באירוע גדול - מופע שנת ה90! כולם מוזמנים להשתתף באירוע החגיגי, בהובלתם של חניכי המחנה. יום חמישי ה27.10 ב18:00, באולם האזורי.
תלמידי כיתות ו' השתתפו השבוע בפעילות חוויתית להכרות עם הכנסת ופעילותה. הפעילות כללה משחקים, הפעלות והרצאות.
נבחרת תלמידי כיתות ה', בהדרכתה של המורה איילי אשחר, זכתה במקום הראשון באולימפיאדת אשכולות חשיבה. הנבחרת עלתה לתחרות הארצית במכון וייצמן.
ביום שלישי ה- 15.3 השתתפו תלמידי בית הספר ומתנדבים רבים מהמועצה בפעילות לכבוד יום המעשים הטובים. הפעילות בניהולה של הרכזת החברתית, חברי צוות בית הספר והיחידה להתנדבות פעלה בשני מישורים- שיפור פני בית הספר והכנת משלוחים, משחקים וקישוטים למועדוניות ונזקקים באילת. לתלמידי בית הספר חברו מתנדבים- עובדי המועצה ומשתתפי תכנית בית ראשון במולדת.
ביום שישי ה-20.11 חגגנו בבית הספר את יום הילד הבין לאומי. כיתות א'-ג' נהנו מפעילות ספורט אתגרית- קיר טיפוס, חץ וקשת, מתנפחים, משחקי נופש ועוד. כיתות ד'- ו' ערכו פעילות בנושא אבירים. בכיתות השונות שוחחו על זכויות וחובות של ילדים ועל מצבם של ילדים אחרים בעולם. תודות לעינב ומיכל על יום מוצלח ומהנה.
במהלך השנה שחלפה, צוות בית הספר כתב תכנית לימודים בית ספרית המשקפת את תפיסת העולם שלנו. התלב"ס מהווה ספר הנחיות לצוות המורים.
הועדה נפגשת פעם בשבוע ומטפחת את פני הגינות .המשימה הראשונה הייתה להתחיל להכין שלטים עם שמות הצמחים והסבר קצר.הכוונה שלאט לאט כל הצמחים יהיו עם שלטים על מנת שכולם ידעו איזה צמחים יש .הילדים עבדו מאד יפה ורואים בתמונות שעבדו ברצינות.בהמשך ננקה את הגינות (נעשב , נגזום , וננקה). נלמד איך אפשר להקים גינה פורחת בלי צמחים....?אתי​
יועצות מייעצות
תגובות: -1  צפיות: -1
ארכיון חדשות
מצורף קישור לחוברת מסכמת של פרוייקט "סיר בטעם של פעם" , פרי עבודה משותפת של מועצת התלמידים ומועדון גיל הזהב.
אתרי שכבות
תחומי דעת
חדשות
אלבום תמונות
מועצת התלמידים
מועצה ירוקה
מפתח הלב
חינוך לבריאות
 
 


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS