יום ש', ג’ באייר תשע”ז
דף הבית דבר המנהלת תמונות מחיי ביה"ס חדר מורים יצירת קשר
 
תלמידי תכנית אמירים מכיתות ד' צילמו את הירח וגמל שלמה שהתארח בבית הספר.
במסגרת לימודים בנושא תקשורת, המתקיימים בימים אלה בשכבת ב', נפגשו תלמידי השכבה עם נציגי כיתה יב' ממגמת תקשורת. המפגש כלל הסבר על רדיו שמעמה, הסבר על האופן בו בונים תכנית רדיו וביקור בתחנה עצמה.
חודש חשון נפתח בסימן של ערך החודש: מעורבות חברתית. ביום שבו מתנהלות הבחירות לנשיאות ארה"ב, הכרזנו בבית הספר על נציגי הועדות החדשות של שנת הלימודים תשע"ז.
תלמידי כיתות ו' השתתפו השבוע בפעילות חוויתית להכרות עם הכנסת ופעילותה. הפעילות כללה משחקים, הפעלות והרצאות.
נבחרת תלמידי כיתות ה', בהדרכתה של המורה איילי אשחר, זכתה במקום הראשון באולימפיאדת אשכולות חשיבה. הנבחרת עלתה לתחרות הארצית במכון וייצמן.
ביום שלישי ה- 15.3 השתתפו תלמידי בית הספר ומתנדבים רבים מהמועצה בפעילות לכבוד יום המעשים הטובים. הפעילות בניהולה של הרכזת החברתית, חברי צוות בית הספר והיחידה להתנדבות פעלה בשני מישורים- שיפור פני בית הספר והכנת משלוחים, משחקים וקישוטים למועדוניות ונזקקים באילת. לתלמידי בית הספר חברו מתנדבים- עובדי המועצה ומשתתפי תכנית בית ראשון במולדת.
במהלך השנה שחלפה, צוות בית הספר כתב תכנית לימודים בית ספרית המשקפת את תפיסת העולם שלנו. התלב"ס מהווה ספר הנחיות לצוות המורים.
הועדה נפגשת פעם בשבוע ומטפחת את פני הגינות .המשימה הראשונה הייתה להתחיל להכין שלטים עם שמות הצמחים והסבר קצר.הכוונה שלאט לאט כל הצמחים יהיו עם שלטים על מנת שכולם ידעו איזה צמחים יש .הילדים עבדו מאד יפה ורואים בתמונות שעבדו ברצינות.בהמשך ננקה את הגינות (נעשב , נגזום , וננקה). נלמד איך אפשר להקים גינה פורחת בלי צמחים....?אתי​
יועצות מייעצות
תגובות: -1  צפיות: -1
ארכיון חדשות
בית הספר משתתף בתחרות בנושא בנייה ירוקה. אנו מקדמים תכנית לטיפוח חצר בית הספר ויצירת מוקדים ללמידה חוץ כיתתית. למידה חוץ כיתתית, הינה למידה המתבצעת מחוץ לכתלי הכיתה. למידה מסוג זה יכולה לכלול למידה פעילה , שיעור שגרתי באווירה אחרת או חקר של הסביבה. מטרת השאלון לזהות את הרצונות של התלמידים וההורים בתחום זה. מצורף קישור לשאלון בנושא המשחק בחצר בית הספר ולמידה חוץ כיתתית.
מצורף קישור לחוברת מסכמת של פרוייקט "סיר בטעם של פעם" , פרי עבודה משותפת של מועצת התלמידים ומועדון גיל הזהב.
אתרי שכבות
תחומי דעת
חדשות
אלבום תמונות
מועצת התלמידים
מועצה ירוקה
מפתח הלב
חינוך לבריאות
 
 


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS