יום ב', ל’ בכסלו תשע”ח
דף הבית דבר המנהלת
תמונות מחיי ביה"ס חדר מורים יצירת קשר
יום הילד

ביום שישי, ה-8.12 ציינו בבית הספר את יום הילד. כל תלמידי בית הספר בהובלת, מועצת התלמידים, מתנדבים מהמכינות, מד"צים של תנועות הנוער, הורים מתנדבים וצוות בית הספר יצאו במסע למצוא את השודדים ש"גנבו" את הצלצול. תודה למיכל , הרכזת החברתית שלנו, דורון האחראית על החינוך הבלתי פורמאלי מטעם המועצה ולכל המתנדבים שבאו לשמח את תלמידינו.
19:10 (10/12/17) שרי הריס
 
שיעורי העשרה תשע"ח

רשימות ציוד מתכלה תשע"ח

לא לשכוח חולצות חלקות עם סמל בית הספר.
גאווה מקומית בכנס רובוטיקה ואומנות

ביום חמישי האחרון ה-8.6, בית הספר השתתף בכנס סיום שנה של תכנית קרן קרב. הכנס כלל שילוב בין תחום הרובוטיקה והאומנות סביב הנושא השנתי של משרד החינוך - 50 שנה לאיחוד ירושלים. המיצג שלנו שעסק בגן החיות התנכי, היה פרי עבודתם של תלמידי כיתות ג'- ו' בהדרכתם המקצועית של המורים שלנו בתחום: שלומי, דודו, רביב ושרון .כל הכבוד לתלמידים ולמורים , ייצגתם אותנו בכבוד רב.
יריד המדעים תשע"ז

צילומים של תלמידי אמירים

תלמידי תכנית אמירים מכיתות ד' צילמו את הירח וגמל שלמה שהתארח בבית הספר.
תלמידי כיתות ב' פוגשים את מגמת תקשורת

במסגרת לימודים בנושא תקשורת, המתקיימים בימים אלה בשכבת ב', נפגשו תלמידי השכבה עם נציגי כיתה יב' ממגמת תקשורת. המפגש כלל הסבר על רדיו שמעמה, הסבר על האופן בו בונים תכנית רדיו וביקור בתחנה עצמה.
בחירות ומעורבות חברתית

חודש חשון נפתח בסימן של ערך החודש: מעורבות חברתית. ביום שבו מתנהלות הבחירות לנשיאות ארה"ב, הכרזנו בבית הספר על נציגי הועדות החדשות של שנת הלימודים תשע"ז.
פעילות של כיתות ו' בנושא הכנסת ופעילותה

תלמידי כיתות ו' השתתפו השבוע בפעילות חוויתית להכרות עם הכנסת ופעילותה. הפעילות כללה משחקים, הפעלות והרצאות.
ועדת טיפוח בית הספר

הועדה נפגשת פעם בשבוע ומטפחת את פני הגינות .המשימה הראשונה הייתה להתחיל להכין שלטים עם שמות הצמחים והסבר קצר.הכוונה שלאט לאט כל הצמחים יהיו עם שלטים על מנת שכולם ידעו איזה צמחים יש .הילדים עבדו מאד יפה ורואים בתמונות שעבדו ברצינות.בהמשך ננקה את הגינות (נעשב , נגזום , וננקה). נלמד איך אפשר להקים גינה פורחת בלי צמחים....?אתי​
עלון אינטרנט בטוח להורים

אתרים חשובים בעת חרום

יועצות מייעצות
תגובות: -1  צפיות: -1
ארכיון חדשות