יום ו', יא’ בסיון תשע”ח
דף הבית דבר המנהלת תמונות מחיי ביה"ס חדר מורים יצירת קשר
ארכיון חדשות
בנות נבחרת הכדורשת בהדרכתו של המורה שלנו לחנ"ג, ליאור, זכו במקום הראשון באליפות כדורשת בנות לבתי הספר באילת. הבנות ניצחו בגמר את נבחרת בית ספר גלים, בתוצאה של 10-8.
נציגי כיתות ד'-ו' , בהדרכתו של ליאור המורה שלנו לחנ"ג, השתתפו בתחרות אתלטיקה אזורית אילת -אילות. תלמידי בית הספר ייצגו אותנו בכבוד, הפגינו רוח ספורטיבית וזיכו את בית הספר ב-13 מדליות.נבחרת הכדורגל של כיתות ד'- ו' זכתה במקום שני בתחרות בתי ספר אילת אילות. נור עוואד, בת ה10 השתתפה לראשונה באליפות ישראל בשחייה כשהיא מתחרה בבנות בגילאי 11 וזכתה במקום ראשון למרחק 50 מ' בסגנון חתירה, קבעה שיא אישי מרשים של 36.64 שנ' ומקמה את עצמה במקום ה12 בארץ.
ביום א' ה-18.2, ציינו את יום המשפחה בבית הספר. היום נפתח בטקס בהנחיית תלמידי כיתה ג' ומקהלות בית הספר. בהמשך הילדים נהנו מארוחת בוקר כיתתית, שארגנו רכזת החינוך החברתי ורכזת החינוך הבלתי פורמאלי. תלמידי כיתות ג'-ו' נהנו ממגוון סדנאות בהנחיית מורים , הורים ונציגי תנועות הנוער.
תלמידי כיתות ג' חקרו בעיות בישובים והעלו פתרונות לבעיות שזיהו. הלמידה התבצעה בסגנון של למידה מבוססת בעיות - PBL. התוצרים שיצרו הדגימו את הפתרונות שמצאו. נציגי כיתה ו' והורים מתנדבים סייעו במלאכה.
ביום שישי, ה-8.12 ציינו בבית הספר את יום הילד. כל תלמידי בית הספר בהובלת, מועצת התלמידים, מתנדבים מהמכינות, מד"צים של תנועות הנוער, הורים מתנדבים וצוות בית הספר יצאו במסע למצוא את השודדים ש"גנבו" את הצלצול. תודה למיכל , הרכזת החברתית שלנו, דורון האחראית על החינוך הבלתי פורמאלי מטעם המועצה ולכל המתנדבים שבאו לשמח את תלמידינו.
לא לשכוח חולצות חלקות עם סמל בית הספר.
ביום חמישי האחרון ה-8.6, בית הספר השתתף בכנס סיום שנה של תכנית קרן קרב. הכנס כלל שילוב בין תחום הרובוטיקה והאומנות סביב הנושא השנתי של משרד החינוך - 50 שנה לאיחוד ירושלים. המיצג שלנו שעסק בגן החיות התנכי, היה פרי עבודתם של תלמידי כיתות ג'- ו' בהדרכתם המקצועית של המורים שלנו בתחום: שלומי, דודו, רביב ושרון .כל הכבוד לתלמידים ולמורים , ייצגתם אותנו בכבוד רב.
תלמידי תכנית אמירים מכיתות ד' צילמו את הירח וגמל שלמה שהתארח בבית הספר.
במסגרת לימודים בנושא תקשורת, המתקיימים בימים אלה בשכבת ב', נפגשו תלמידי השכבה עם נציגי כיתה יב' ממגמת תקשורת. המפגש כלל הסבר על רדיו שמעמה, הסבר על האופן בו בונים תכנית רדיו וביקור בתחנה עצמה.
חודש חשון נפתח בסימן של ערך החודש: מעורבות חברתית. ביום שבו מתנהלות הבחירות לנשיאות ארה"ב, הכרזנו בבית הספר על נציגי הועדות החדשות של שנת הלימודים תשע"ז.
תלמידי כיתות ו' השתתפו השבוע בפעילות חוויתית להכרות עם הכנסת ופעילותה. הפעילות כללה משחקים, הפעלות והרצאות.
שירי אוקטובר: , לך לך למדבר . ישושום .שירי נובמבר : אורחה במדבר ,את אדמה .
מצורף מכתב הנחיות להורים
שירי פרי הדר
כללי התנהגות המומלצים בשמש.
הועדה נפגשת פעם בשבוע ומטפחת את פני הגינות .המשימה הראשונה הייתה להתחיל להכין שלטים עם שמות הצמחים והסבר קצר.הכוונה שלאט לאט כל הצמחים יהיו עם שלטים על מנת שכולם ידעו איזה צמחים יש .הילדים עבדו מאד יפה ורואים בתמונות שעבדו ברצינות.בהמשך ננקה את הגינות (נעשב , נגזום , וננקה). נלמד איך אפשר להקים גינה פורחת בלי צמחים....?אתי​
ב20.11 ציינו את יום הילד הבינלאומי. תלמידי כיתות א' וב' זכו להפעלה מצד נציגי מועצת התלמידים. תלמידי כיתות ג'- ו' נהנו ממגוון תחנות מפעילות שארגנו מורים ונציגי המתנ"ס. כל הכיתות עסקו בפעילויות מיוחדות כמו פיקניק, טיולים קצרים, אפייה, סרטים, מסיבות פיג'מה וכד'.
08:08 (16/06/14) עורך ראשי
שלום לכל התלמידים וההורים. מצורף לכתבה קישור לאמנה הבית ספרית לגלישה בטוחה ברשת.אנא קחו מספר דקות לקרוא את האמנה ולחתום עליה.חופשה מהנה ובטוחה לכולם.
08:17 (27/12/13) עורך ראשי
תודה להורים שהתנדבו לעזור בפיתוח הפינה הירוקה של בית הספר.
מצורף קישור למצגת.
דבר המנהלת מטקס ההכרזה על ועדות בית ספריות תשע"ד
מצורפת מצגת שמסכמת את המפגש הראשון של ההשתלמות הבית ספרית בנושא: למידה רב תחומית.עדיין ניתן להצטרף להשתלמות.
יריד המדעים תשע"ג- הצלחה מסחררת
ילדי הגינה המזמינה זרעו זרעים ובט"ו בשבט שתלו הילדים את השתילים הרכים.. תודה לילדי הגינה המזמינה וילדי המועצה הירוקה על עזרתם. חג שמח ומלבלב
יריד מדעים תשע"ג
למידה מבוססת פרויקטים בכתות א'
מרחשוון הוא החודש השני לפי ספירת החודשים המתחילה מתשרי. על פי הלוח העברי המקראי המתחיל מחודש ניסן הוא החודש השמיני. בפי חז"ל מכונה החודש בשמו המלא: מרחשוון.
יועצות מייעצות
תגובות: -1  צפיות: -1
רשימת ציוד לתלמידים- תשע"ג
ביריד המדעים הוצגו 86 פרוייקטים והשתתפו 134 תלמידים מכיתות א-ט. תודה רבה לכל מי ש... הכין, תמך, גזר, הדביק, סחב, חשב, האכיל, הרים, הוריד, האכיל, הרים, הוריד, חייך, התרגש ושיתף פעולה. תודה לטל הולצמן על הסבלנות הרבה ועל העזרה וההכונה. תודה לתותי וחנה על כל המאמץ, הארגון וההשקעה.
קרא עוד...
08:38 (26/12/11)
קרא עוד...
תלמידים והורים יקרים,לפניכם מגוון רחב של חוגי העשרה תשע"ב מתחומי הספורט האומנות והמדע.החוגים מתקיימים בסיועם האדיב של תכנית קרב למעורבות בחינוך, המועצה האזורית וההורים. ביה"ס מייחס חשיבות רבה לפעילות בחוגים כמו ללימודים העיוניים, ולכן אנו מצפים לבחירה שקולה והשתתפות אחראית.כל תלמיד יבחר חוג בעדיפות ראשונה וחוג בעדיפות שנייה, ואשתדל לשבץ בהתאם.עדיפות לחוג תינתן לתלמידים שלא השתתפו בחוג זה בשנים קודמות.במחצית ה-2 נחליף חוגים.
23:15 (06/02/11)
חוגי העשרה לתלמידי כיתות ג'-ו' מחצית 2 יצאו לדרך
מסמך בנושא התנהגות זהירה ברשת.
שיא חדש של משתתפים ומבקרים!!
ביום הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, נזכור גם את בוגרי בית ספרינו שהלכו לעולמם במסגרת שרותם הצבאי.
אתרי שכבות
תחומי דעת
חדשות
ארכיון חדשות  
אלבום תמונות
מועצת התלמידים
מועצה ירוקה
מפתח הלב
חינוך לבריאות
תכנית לימודים בית ספרית