יום א', ד’ באייר תשע”ז
דף הבית דבר המנהלת תמונות מחיי ביה"ס חדר מורים יצירת קשר
טו' בשבט, ראש השנה לאילנות, יחגג בבית הספר בשני אופנים: תלמידי כיתות א-ג יכינו עציצים ממוחזרים בהנחייתה של אתי ותלמידי כיתות ו'. תלמידי כיתות ד'-ו' יטיילו בהדרכת תלמידי כיתות ז'.
נציגי כיתות ד', ה', ו' בהדרכתו של ליאור השתתפו היום, יום שישי במירוץ השדה באילת. פז מכתה ד' זכה במקום ראשון. כל הכבוד לכל המשתתפים וליאור שייצגו אותנו בגאווה.
יריד המדעים, השמיני במספרו, שוב הביא לכותלי בית הספר מאות תלמידים ,הורים ואורחים שוחרי מדע. ביריד הציגו כ-160 תלמידים ניסויים שערכו עם ההורים או במסגרת למידת חקר בבית הספר. תלמידי כיתות ו' הציגו את הפרויקטים שלהם בנושא "מים במדבר". המועצה הירוקה ספרה על השפעות אסון הנפט בבאר אורה. צוות המורים הפעיל תחנות חקר שונות כולל הכנת גלידה בשקית, שהוכן בתמיכת מחלבת יטבתה, שספקה לנו שמנת מתוקה. האירוע הוכתר כהצלחה וכבר מחכים לשנה הבאה.
22:37 (17/11/12) שלומי ביסמוט
22:51 (17/11/12) שלומי ביסמוט
09:13 (04/04/14) עורך ראשי
10:51 (12/05/13) עורך ראשי
כללי זהירות בנושא מדורות.
ב- כ"ט בנובמבר 1947 , הצביעה עצרת האו"ם בעד הקמת מדינות ליהודים ולערבים, וקבעה את גבולותיהן. המדינה היהודית היתה אמורה להיבנות משלושה חלקים שאינם כוללים את יפו (שתהיה מובלעת ערבית) ואת ירושלים (שתהיה אזור בינלאומי). היהודים הסכימו להצעה. הערבים דחו אותה, לא זו בלבד אלא שתקפו מיד את הישובים היהודיים בכל רחבי ארץ ישראל.
קרא עוד...
הרב בנג'י גרובר מקיבוץ יהל, מנחה זו שנה שניה את טקס קבלת ספר התורה של תלמידי כיתות ב' והוריהם. הטקס מתקיים בבית הכנסת בקיבוץ יהל. להלן דבריו על "קבלת התורה":
קרא עוד...
מידי שנה מתקיים יום הניקיון הבינלאומי, אותו יזם הארגון הבינלאומי clean up the world"" המחובר לאו"ם.
קרא עוד...
הורים- האם אתם יודעים היכן ילדכם מסתובב? ילדים- האם אתם שומרים על עצמכם באינטרנט? הזמנה להרצאה ביום ג' 15.11.11 בשעה 17:45 בחדר הישיבות במועצה.
קרא עוד...
אתרי שכבות
תחומי דעת
חדשות
ארכיון חדשות  
אלבום תמונות
מועצת התלמידים
מועצה ירוקה
מפתח הלב
חינוך לבריאות


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS