מעלה שחרות

בית הספר היסודי חבל אילות

מציעים שמות לקמפוס היסודי החדש

בימים אלו נבנים מבנים חדשים לבית הספר היסודי. המבנים החדשים ממוקמים מדרום למתנ"ס ובניין המועצה. עם המעבר לקמפוס החדש אנחנו רוצים לקבוע שם חדש לבית הספר היסודי. תהליך הבחירה יעשה בשיתוף תושבי האזור .אנחנו מזמינים אתכם להציע שמות. אנחנו מחפשים שמות שמביאים לידי ביטוי את הייחודיות של האזור ובית הספר. המבנים נבנים עם תו תקן ירוק ומתוך תפיסה שרואה את מרחבי הלמידה החוץ כיתתיים כחלק בלתי נפרד ממכלול המרחבים.את השמות יש לשלוח לדוא"ל irisr@mse.org.il עד ה27.2

חדשות

יום שיא במדעים

ביום ראשון ה-19.1.27 התקיים בבי"ס "מעלה שחרות" יום שיא מדעים לילדי היסודי. 450 תלמידים נהנו משלל פעילויות, הדרכות, הפעלות ויצירות, כולן על טהרת המדע. המדריכים של יום זה היו חניכי המכינה הקדם צבאית באר אורה ומדריכי ה"מנהיגות המדעית".

מקום ראשון לנבחרת קטרגל בנות ג'- ו'

בנות נבחרת הקטרגל של כיתות ג' ,ד', ה', ו' זכתה במקום הראשון בתחרות לבתי ספר. התחרות התקיימה היום, יום שלישי, ה-6.11.18 באילת. כל הכבוד לנבחרת ולמאמן ליאור.

חוזר תשלומי הורים ובקשות למלגות

מצורפים חוזר תשלומי הורים לשנת הלימודים תשע"ט וטופס בקשה למלגת לימודים.

תכנית לימודים בית ספרית

רשימות ציוד תשע"ט

מצורפות רשימות לכיתות א'-ג' וד'-ו'. שימו לב בחלק מהשכבות יש רשימות נפרדות או פריטים שונים, בכיתות השונות.

כנס סיכום שנה של לימודי רובוטיקה ואומנות

בשבוע שעבר התקיים אירוע סיכום שנה של תכנית קרב בתחומי אומנות ורובטיקה. הנושא של הכנס היה משחקי ילדות לרגל 70 שנה למדינה. תלמידי כיתות ג'-ו' בהנחייתם של שלומי, רביב, שרון, איריס ודודו הכינו מיצג מקסים שכלל משחק שש בש ענק, משחקי שכונה ותנועות נוער.

מקום ראשון לנבחרת כדורשת בנות

בנות נבחרת הכדורשת בהדרכתו של המורה שלנו לחנ"ג, ליאור, זכו במקום הראשון באליפות כדורשת בנות לבתי הספר באילת. הבנות ניצחו בגמר את נבחרת בית ספר גלים, בתוצאה של 10-8.

ילדי הגנים מבקרים בבית הספר

החלה עונת הביקורים של ילדי הגנים בבית הספר. תכנית המעברים שלנו כוללת שני ביקורים , אחת לפעילות בספרייה והשנייה ביקור בכיתות א'. תלמידי בית הספר מקבלים את פני אחיהם הצעירים בהתרגשות .

גאווה בית ספרית במגוון ענפי ספורט

נציגי כיתות ד'-ו' , בהדרכתו של ליאור המורה שלנו לחנ"ג, השתתפו בתחרות אתלטיקה אזורית אילת -אילות. תלמידי בית הספר ייצגו אותנו בכבוד, הפגינו רוח ספורטיבית וזיכו את בית הספר ב-13 מדליות.נבחרת הכדורגל של כיתות ד'- ו' זכתה במקום שני בתחרות בתי ספר אילת אילות. נור עוואד, בת ה10 השתתפה לראשונה באליפות ישראל בשחייה כשהיא מתחרה בבנות בגילאי 11 וזכתה במקום ראשון למרחק 50 מ' בסגנון חתירה, קבעה שיא אישי מרשים של 36.64 שנ' ומקמה את עצמה במקום ה12 בארץ.

יום המשפחה תשע"ח

ביום א' ה-18.2, ציינו את יום המשפחה בבית הספר. היום נפתח בטקס בהנחיית תלמידי כיתה ג' ומקהלות בית הספר. בהמשך הילדים נהנו מארוחת בוקר כיתתית, שארגנו רכזת החינוך החברתי ורכזת החינוך הבלתי פורמאלי. תלמידי כיתות ג'-ו' נהנו ממגוון סדנאות בהנחיית מורים , הורים ונציגי תנועות הנוער.

למידה מבוססת בעיות כיתות ג'

תלמידי כיתות ג' חקרו בעיות בישובים והעלו פתרונות לבעיות שזיהו. הלמידה התבצעה בסגנון של למידה מבוססת בעיות - PBL. התוצרים שיצרו הדגימו את הפתרונות שמצאו. נציגי כיתה ו' והורים מתנדבים סייעו במלאכה.

עלון אינטרנט בטוח להורים

טיפים לחיפוש יעיל עם גוגל חלק א'.

מנועי חיפוש שונים

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA